До уваги мешканців будинків 39 та 41 по вул. Героїв Чорнобиля

Відділ енергозбуту

Прилади комерційного обліку теплової енергії, встановлені в ваших будинках, у 2024р. підлягають проходженню державної періодичної повірки, про що неодноразово повідомлялось вашому голові правління ОСББ.

В разі, якщо державна повірка не буде виконана, нарахування за спожиту теплову енергію будуть проводитись розрахунково.

Залишити відповідь