Прилади комерційного обліку теплової енергії, встановлені в ваших будинках, у 2024р. підлягають проходженню державної періодичної повірки, про що неодноразово повідомлялось вашому голові правління ОСББ.
В разі, якщо державна повірка не буде виконана, нарахування за спожиту теплову енергію будуть проводитись розрахунково.