Шановні колеги!

Адміністрація

Вітаємо з Днем енергетика України!

Вітаємо зі святом! Ваша праця — це справжній героїзм. Дякуємо, що тримаєте енергетичний фронт і даруєте тепло та затишок навіть у найважчі часи. Бажаємо спокою в роботі та світлої долі під мирним небом.

Залишити відповідь