НАБЛИЖАЄТЬСЯ ОПАЛЮВАЛЬНИЙ СЕЗОН

Адміністрація

Нагадуємо всім споживачам житлових будинків про те, що внутрішньо будинкова система опалення повинна бути заповнена водою.

Просимо керівників ОСББ, управляючих компаній, КП ВЖРЕО ЖМР, під особисту відповідальність, до початку опалювального сезону 2025-2026р.р. проконтролювати процес заповнення водою внутрішньо будинкових систем.

Звертаємо увагу, що з початком опалювального сезону Вам необхідно без затримки відкрити ввідні засувки в вузлах управління для циркуляції теплоносія в житлових будинках.

Залишити відповідь