Шановні споживачі, голови правління ОСББ та керівники Управляючих компаній!

Адміністрація

Наближається опалювальний сезон!!!

Прохання перевірити внутрішньобудинкові системи на готовність прийняти теплоносій.

Якщо проводились ремонтні роботи в будинку чи окремій квартирі, впевніться, що роботи закінчено, внутрішньобудинкова система цілісна, засувки в тепловій камері відкриті.

Залишити відповідь