Шановні споживачі теплової енергії буд.№13 та №12 по вул. Заводська

Відповідно до ст.6 ЗУ “Про комерційний облік теплової енергій та водопостачання» обслуговування та заміна вузлів комерційного обліку (огляд, опломбування/розпломбування, періодична повірка, забезпечення дистанційної передачі результатів вимірювання та ін..) здійснюються оператором зовнішніх інженерних мереж (КП «Жовтоводськтепломережа») на підставі договору.

Витрати оператора зовнішніх інженерних мереж на обслуговування відшкодовуються споживачами відповідної комунальної послуги, шляхом сплати виконавцю комунальної послуги внесків на обслуговування.

Вузли комерційного обліку теплової енергії, встановлені у буд.№13 та №12 по вул. Заводська не обслуговуються КП «Жовтоводськтепломережа».

Звертаємо увагу, що Вам необхідно самостійно, щомісячно, в перший день місяця знімати показання засобів вимірювальної техніки вузла комерційного обліку теплової енергії та подавати до КП «Жовтоводськтепломережа» електронний архів не пізніше 12-ї години другого дня місяця, наступного за розрахунковим, на електронну адресу teplonet@ukr.net.

Добавить комментарий