Якщо у Вашій квартирі частково відсутнє опалення (не працюють стояки), прохання звертатися до Ваших голів правління ОСББ та управляючих компаній.
Якщо у Вашій квартирі частково відсутнє опалення (не працюють стояки), прохання звертатися до Ваших голів правління ОСББ та управляючих компаній.