Зміни в особистому кабінеті споживача

Розроблені наступні зміни в особистому кабінеті споживача:

Об’єднання розділів «Особові рахунки» та «Інформація по О/Р»

Спрощено роботу з особовими рахунками споживача: користувач, увійшовши до облікового запису в Особистому кабінеті  одразу ж перейде на сторінку «Особові рахунки«, яка міститиме одразу список підключених О/Р (зверху) та інформацію про вибраний О/Р (знизу-зліва).

Справа буде міститись посилання на розділ «Абонентська книжка«, «Інформація за постановою №464« та інші функції.

Об’єднання сторінок спростить роботу з Особистим кабінетом:

  • буде виключена необхідність переходу між сторінками.
  • Сторінка профілю, що відкривалась при авторизації користувача, відкриватиметься тепер тільки самостійно.
  • Відкриватиметься інформація по О/Р, що був відкритий у попередній раз.

Абонентська книжка

Розроблено розділ «Абонентська книжка«, що містить  статистику руху коштів на особовому рахунку у розрізі календарного місяця. Таким чином, користувачу стане доступною інформація за попередній час (нарахування, перерахунки, вартість теплоенергії, сума сплачених коштів та сума субсидії, тощо).

Наразі доступна інформація, починаючи з серпня 2017 року — з часу введення в користування Особистого кабінету користувача.

Електронний рахунок за послугу з централізованого опалення за попередні періоди

У розділі «Абонентська книжка« у рядку таблиці кожного місяця є посилання «рахунок«. При натисненні буде відкрито у новій вкладці електронна форма рахунку, придатна до друку.

Проблеми з входом в обліковий запис

Частина користувачів, що користувалась функціями відновлення паролю через деякий час не могли авторизуватися в Особистому кабінеті. Наразі інформацію більшості облікових записів відновлено , тож користувачі можуть повторно увійти до облікового запису. Якщо увійти ж таки не вдасться, можна буде скористуватися функцією відновлення паролю.

Імовірну причину пошкодження даних усунуто. У крайньому випадку, інформацію буде оперативно відновлено. Функцію відновлення паролю через профіль користувача знову підключено.

Добавить комментарий