Щодо можливості відновлення централізованого теплопостачання в м.Жовті Води в період квітневого різкого зниження температури зовнішнього повітря.

Відновлення централізованого теплопостачання в найкоротші терміни (декілька днів) неможливе з наступних причин:

  1. В місті з 2009 року припинена подача гарячої води, тобто призупинена робота всього котельного і насосного обладнання в міжопалювальний сезон. Відновлення опалення технічно було б можливим протягом декількох годин за наявності гарячого водопостачання.
  2. Договір на газопостачання між НАК «Нафтогаз України» та  КП «Жовтоводськтепломережа» на опалювальний сезон 2016-2017рр. укладався на період до 31 березня 2017 року і не був пролонгованим на квітень в зв’язку з прийняттям рішення виконкому про закінчення опалювального сезону в м. Жовті Води. На сьогодні  термінове вирішення питання щодо укладання квітневого договору  або пролонгації попереднього, а також отримання відповідних номінацій (лімітів) на квітень практично неможливе. Оскільки вимагатиме  термінового виконання фінансових зобов’язань по минулому опалювальному сезону перед НАК.
  3. Після закінчення опалювального сезону було  проведено гідравлічні випробування  теплових мереж міста підвищеним тиском. Виявлені пориви технічно можливо ліквідувати протягом декількох місяців.

Добавить комментарий