Шановні споживачі!

Відділ енергозбуту

Для виконання вимог законодавства та застосування “Методики розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг”, затвердженої Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 22.11.2018 №315 (у редакції наказу Міністерства розвитку громад та територій України від 28 грудня 2021 року №358)

Пропонуємо розглянути  дані, які будуть використовуватись при проведенні нарахувань за послугу з постачання теплової енергії починаючи з розрахунків за січень 2025 року.

Залишити відповідь