Шановні споживачі!
В зв’язку з відсутністю необхідних коштів для розрахунків з АТ “Дніпропетровськгаз” і затримкою початку опалювального сезону звертаємось до всіх споживачів теплової енергії з проханням:
- Боржникам терміново провести розрахунки за спожиту теплову енергію
- Споживачам, на особових рахунках яких відсутня заборгованість здійснити передплату за опалення із розрахунку 29,68 грн./кв.м (тариф листопада 2019р)
Розрахункова група підприємства буде вести прийом споживачів на цьому тижні і в п’ятницю і в суботу:
13.11.2020 прийом населення з 9.00 до 16.00
14.11.2020 прийом населення з 9.00 до 13.00