Працівники житлово-комунального господарства!

Адміністрація

Вітаємо вас з професійним святом! Бажаємо, щоб ваша нелегка і часом невдячна праця була гідно оцінена і оплачена! Щоб ви чули на свою адресу тільки слова подяки! Щоб у вашій роботі не було несподіванок та неприємностей! Дякуємо вам за вашу працю!

Залишити відповідь