Шановні споживачі!

Адміністрація

Інформуємо, що об 11.50 13.11.2025р. КП ЖТМ провело запуск котельного агрегату та розпочало опалювальний сезон 2025-26 років.

На час запуску обладнання досягнуто освітлення мережевої води 260мм по шрифту (див. фото).

Нажаль, аналіз гідравлічного режиму вказує, що у більшості споживачів до даного часу закриті ввідні засувки на будинках, відповідно не забезпечується циркуляція теплоносія через будинки. Це не дозволяє підприємству вийти на стабільний режим роботи та може призвести до аварійної зупинки котла.

З урахуванням зазначеного вимагаємо від обслуговуючих компаній терміново здійснити заходи з приєднання споживачів до системи теплопостачання.

Залишити відповідь