Шановні споживачі!

Адміністрація


Повідомляємо, що КП «Жовтоводськтепломережа» ЖМР з 13 години 10.11.2025р. включає в роботу мережеві насоси та розпочинає циркуляцію мережевої води в системі розподільчих трубопроводів з метою освітлення. На даний час ввідні засувки на внутрішньобудинкові мережі повинні знаходитися в закритому положенні.

Після освітлення мережевої води (орієнтовний час – до 2 діб) буде надано додаткову інформацію по відкриттю ввідних засувок на будівлях.

Залишити відповідь