Шановні мешканці міста – споживачі теплової енергії !!! Адміністрація 13.11.2025lfilimonoЗалишити відповідь on Шановні мешканці міста – споживачі теплової енергії !!! Доводимо да Вашого відома, що з 13 листопада розпочинається подача теплоносія на місто.