Дорогі енергетики, день і ніч не покладаючи рук ви забезпечуєте населення нашої країни такими звичними і незамінними речами в нашому житті: гарячою водою в крані, теплом в батареях, струмом в розетках. Так нехай у ваше професійне свято, 22 грудня, по трубопроводах теплових мереж у ваші домівки добереться затишок і щастя, по лініях електропередач вас знайде світле майбутнє, а надійна робота енергоджерел наближає нас до Перемоги.
День енергетика можна вважати народним святом, адже результатами вашої праці користуються всі люди. І хоча за вікнами війна, вона не завадить висловити ту теплоту, з якою ми до вас ставимося! Нехай відступлять в темряву засмучення і туга.
Бажаємо вогню в серцях, любові в очах і невгамовної енергії в тілі!