Наявність заборгованості за комунальні послуги не виключає права споживача на оформлення субсидії при першому зверненні

 

Постановою КМУ від 26.04.2017р №300 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» передбачається, що після закінчення строку отримання субсидії структурні підрозділи з питань соціального захисту населення самостійно здійснюють розрахунок субсидії на наступний період для домогосподарств, які отримували субсидію в попередньому періоді. При цьому УПСЗН збирають необхідну інформацію.

У разі отримання УПСЗН інформації про прострочену понад два місяці заборгованість з оплати послуг субсидія на наступний строк не призначається, про що інформується особа. Якщо протягом двох місяців з дати інформування громадянин документально підтвердив оплату заборгованості або укладення договору про її реструктуризацію, субсидія призначається з дати закінчення дії попередньої субсидії, в іншому випадку — з місяця, в якому громадянин документально підтвердив сплату заборгованості або укладення договору.

При цьому Міністерство соціальної політики заявляє, що наявність заборгованості  за комунальні послуги не виключає права споживача на оформлення субсидії при першому зверненні. Держава надасть можливість сім’ї протягом року вирішити питання з накопиченою за минулі періоди заборгованістю.

Добавить комментарий