Перелік законодавчих та нормативних актів

Закони

Житловий кодекс Української РСР

Цивільний кодекс України

Закон України «Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення» N 887-VIII

Закон України «Про теплопостачання»

Закон України «Про житлово-комунальні послуги»

Закон України «Про державне регулювання у сфері комунальних послуг»

Закон України «Про звернення громадян»

Закон України «Про доступ до публічної інформації»

Закон України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання»

Укази Президента України

Указ Президента України №694 вiд 27.08.2014 р. «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг»

Постанови Кабінету Міністрів України

ПОСТАНОВА Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 р. № 630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення»

ПОСТАНОВА Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2016 р. № 865 «Про особливості нарахування плати за надану послугу з централізованого опалення населенню у разі відсутності у квартирі (будинку садибного типу) та на вводах у багатоквартирний будинок засобів обліку теплової енергії в опалювальний сезон 2016/17 року»

ПОСТАНОВА Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2015 р. № 106 «ЗМІНИ, що вносяться до постанов Кабінету Міністрів України»

ПОСТАНОВА Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2014 р. №409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування» Із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 842 від 28.10.2015

ПОСТАНОВА Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2014 р. №83 «Про посилення соціального захисту населення в умовах підвищення цін і тарифів на комунальні послуги»

ПОСТАНОВА Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 р. № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги»

ПОСТАНОВА Кабінету Міністрів України від 17 лютого 2010 р. № 151 «Про затвердження Порядку проведення перерахунків розміру плати за надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення в разі ненадання їх або надання не в повному обсязі, зниження якості»

ПОСТАНОВА Кабінету Міністрів України від 3 жовтня 2007 р. № 1198 «Про затвердження Правил користування тепловою енергією»

ПОСТАНОВА Кабінету Міністрів України від 10 липня 2006 р. № 955 «Про затвердження Порядку формування тарифів на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії та послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води»

ПОСТАНОВА Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. №848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива»

ПОСТАНОВА Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2015 р. № 1037 «Про запровадження перерахунку вартості послуги з централізованого опалення залежно від температури зовнішнього повітря»

ПОСТАНОВА Кабінету Міністрів України від 16 березня 2017 р. № 156 «Зміни, що вносяться до Правил надання послуг з централізованого
опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення»

ПОСТАНОВА Кабінету Міністрів України від 18 червня 2014 р. №217

ПОСТАНОВА Кабінету Міністрів України від 11 січня 2005 р. №20

Накази Міністерств та відомств України

Постанова Національної комісії регулювання електроенергетики України від 17 лютого 2011 р. № 242 «Про затвердження Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання»

Наказ Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 22 лютого 2008 р. № 47 «Про затвердження Рекомендацій щодо застосування Методики розрахунку кількості теплоти, спожитої на опалення місць загального користування багатоквартирних будинків, та визначення плати за їх опалення»

Наказ Міністерство будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 30.10.2006 року № 359 «Про затвердження Методики розрахунку кількості теплоти, спожитої на опалення місць загального користування багатоквартирних будинків, та визначення плати за їх опалення»

Наказ Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 22 листопада 2005 р. № 4 «Про затвердження Порядку відключення окремих житлових будинків від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води при відмові споживачів від централізованого теплопостачання»

Правила технічної експлуатації теплових установок і мереж

<<Завантажити>>