Послуги з обстеження тепловізором

Якщо мерзните взимку, та продуває холодним повітрям з вікон та дверей, стають вологими вікна, то потрібно виправляти ситуацію, інакше цвіль з’явиться у Вашому домі. Ви, можливо вважаєте, що сітуацію врятує більш потужний котел або додаткові обігрівачі? Але це — зайві витрати на енергоносії. Рекомендуємо вам обстежити Ваше помешкання.

Підприємство пропонує послуги з обстеження тепловізором будівельних конструкцій. Обстеження дозволить визначити конкретні проблемні місця в конструкціях та вжити заходів щодо їх усунення. Завдяки тепловізійному обстеженню можна отримати наочну та достовірну інформацію:

  • Про приховані будівельні дефекти та погану теплоізоляцію. Прихований будівельний брак стає видимим тільки після певного часу, коли з’являються видимі ознаки руйнування будівельних конструкцій, з’являються протікання та цвіль, коли витрати на опалення стають вище розрахункових. Коли замість комфорту — одні проблеми.
  • Про вологі ділянки та ділянки з цвіллю. Порушення будівельних конструкцій, викликане впливом вологи — це найпоширеніша причина руйнування будівель. Проникнення вологи призводить до концентрації її всередині стін, підлог і стель. Її конденсація стає місцем утворення цвілі та грибків. Обстеження тепловізором наочно показує чому утворилися такі ділянки, де вони розташовуються, яку загрозу несуть для будівлі, для здоров’я людей.
  • Про наявність містків холоду. Це ділянки, де елементи будівлі мають меншу теплостійкість. Це пояснюється певними конструктивними особливостями будівлі. У таких місцях тепло перетікає у напрямі до найменшого опору — від нагрітого внутрішнього простору до холодного зовні. Проблеми, пов’язані з виникненням містків холоду: зниження температури і утворення конденсату на внутрішніх поверхнях; значне збільшення теплових втрат; виникненню холодних ділянок в будівлях.
  • Про несправності в системах опалення. Обстеження тепловізором — це найкраща неруйнівна технологія для виявлення аварійних ділянок опалення і технологічних недоліків опалювальної системи. Теплове випромінювання труб проявляється на поверхні, і проблемні ділянки легко розпізнаються за допомогою тепловізійної камери.
  • Про реальний стан електрообладнання. Тепловізійне обстеження електроустаткування — найбільш ефективний напрямок в його діагностиці. При проведенні обстеження не потрібно відключення електропостачання, а можливість розпізнати дефекти з’являється на ранній стадії їх виникнення. У будь-якій будівлі міститься безліч електричних компонентів. Тепловізори використовуються для контролю за технічним станом контактних з’єднань, розподільних шаф і запобіжників.

КП «Жовтоводськтепломережа» пропонує платні послуги з тепловізійного обстеження житлових приміщень, будівель та споруд на предмет виявлення вищезгаданих недоліків та надає професійні рекомендації по їх усуненню.

Станом на 1 березня 2017р. Вартість 1 години обстеження з наданням замовнику наочних результатів (під час проведення обстеження, без проведення комп’ютерного аналізу отриманих зображень) — 172,18грн з ПДВ. Та ж робота з проведенням комп’ютерного аналізу результатів тепловізійного обстеження і наданням замовнику даних в електронному вигляді — 351,53грн з ПДВ.

Заявку на проведення тепловізійного обстеження подається на і’мя директора із зазначенням дати обстеження та контактних телефонів. Проведення обстеження проводиться після попередньої оплати.

За додатковою інформацією Ви можете звернутись до енергоінспекції КП «Жовтоводськтепломережа» по тел. (050) 361-87-47 або 050-450-89-27.

Адміністрація підприємства.